KUCHNIA OGRODOWA

Opis

Z kuchnią ogrodową Smoby można przygotować wspaniałe przyjęcie w ogrodzie. W menu znajdziemy burgery, kiełbaski lub szaszłyki, które mogą być grillowane w zabawny i bezpieczny sposób. Burgera i szaszłyk można złożyć w całość wybierając jakie składniki w nich się znajdą. Kuchnia letnia posiada płytę i ruszt do grillowania a także frytkownicę dla urozmaicenia serwowanych przez dzieci potraw. Po przekręceniu pokrętła, plastikowe płomienie wyskakują przez ruszt grilla tworząc atmosferę prawdziwego grillowania. Pod zamykaną pokrywą mali kucharze mogą wielokrotnie sprawdzać, czy potrawa jest gotowa, tak jak w prawdziwym grillu. Na dużej powierzchni roboczej można wszystko perfekcyjnie przygotować. W międzyczasie, można umyć naczynia w zlewie funkcją wody (obieg zamknięty).
Kuchnia ogrodowa wykonana jest z tworzywa wysokiej jakości, a dodatkowo zabezpieczona jest przed promieniowaniem UV, dzięki czemu będzie wyglądała tak samo i służyła dzieciom do zabawy przez wiele lat!
Praktyczna kuchnia rośnie razem z dzieckiem. Dzięki wyjmowanym listwom przypodłogowym można zwiększyć wysokość o 6 cm. Długotrwała zabawa, nawet dla starszych dzieci.

Charakterystyka produktu

Kat. wiekowa:
3+
Nr artykułu:
7600312004
Kod EAN:
3032163120049
Wymiary produktu:
83,5 x 40,3 x 79 cm
Wymiary opakowania:
58,9 x 18,9 x 68,2 cm
UV
Francja

Instrukcja

Pobierz