ROWEREK BABY BALADE PLUS RÓŻOWY

Opis

Łącząc w sobie bezpieczeństwo, wygodę i doskonałą zabawę, rowerek Baby Balade jest idealny na wszystkie spacery!
Od 10 miesiąca życia maluch będzie mógł wygodnie siedzieć w foteliku z zagłówkiem, dzięki pasom i pierścieniowi bezpieczeństwa. Komfortowe i ergonomiczne siedzisko z zagłówkiem będzie doskonale podtrzymywało dziecko, a stopy oprze na ergonomicznych podnóżkach. Siedzisko można regulować w 2 pozycjach dla większego komfortu jazdy.
Dziecko będzie w pełni cieszyć się jazdą, bawiąc się z wbudowanym klaksonem!
Przejażdżki będą przyjemne i spokojne, szczególnie dzięki cichym kołom a blokada wolnego koła z przodu, zapobiega obracaniu się pedałów, gdy rodzic prowadzi rowerek. W tym przypadku pedały mogą pełnić funkcję podnóżków.  Dla większego bezpieczeństwa rowerek posiada blokadę kierownicy, zapobiegającą ingerencji dziecka w kierowanie, gdy rodzic prowadzi rowerek! W celu zwiększenia komfortu rodzica w rowerku znajduje się hamulec postojowy.
Dodatkowo zdejmowana torba na rzep pozwoli na przechowywanie wszystkich akcesoriów, które uznamy za przydatne podczas spacerów a obracany o 360 ° parasol, ochroni dziecko przed słońcem.
Gdy dziecko dorośnie i będzie poruszało się samodzielnie można zdemontować rączkę do prowadzenia przez rodzica, blokadę kierownicy i wolnego koła oraz parasol aby maluch wyruszył w samodzielną przygodę! Dzięki antypoślizgowym pedałom może z łatwością poruszać się samodzielnie.

Charakterystyka produktu

Kat. wiekowa:
10m+
Nr artykułu:
7600741401
Kod EAN:
3032167414014
Wymiary produktu:
68 x 52 x 101 cm
Wymiary opakowania:
44 x 24 x 59,8 cm
Hiszpania