DOMEK OGRODNIKA

Opis

Domek Ogrodnika sprawi, że ogrodnictwo przestanie być tajemnicą dla dziecka. Dzieci będą mogły uczyć się ogrodnictwa, jednocześnie ciesząc się z zabawy domkiem!
Wyposażenie domku to między innymi połówkowe drzwi, 2 okna z okiennicami oraz 2 okrągłe okna. Dodatkowo mamy wiele akcesoriów typowo ogrodniczych: na zewnętrznej ścianie domku mamy zieloną kratkę, na której umocowany jest karmnik dla ptaków, a na kratkach za pomocą uchwytów można przymocować doniczki z własnymi roślinkami. Dodatkowo przed domkiem jest duża doniczka o pojemności 25 litrów, w której można zasadzić większe rośliny. W domku znajduje się również rynna z konewką do zbierania deszczówki, dzięki czemu możemy uczyć dzieci, jak ważne jest zbieranie wody deszczowej i że można nią podlewać wszystkie posadzone sadzonki.

W domku mamy również blat małego ogrodnika, na którym można przygotować wszystkie sadzonki, dzięki dołączonym narzędziom ogrodowym. W słoneczne dni blat w łatwy sposób można przenieść na zewnątrz domku.
W domku znajduje się również tablica do zapisywania planu zasiewów oraz książeczka małego ogrodnika, z której dzieci nauczą się jakie są stadia rozwoju roślin. Aby pomóc dzieciom w zapamiętaniu tego, co posadziły w danej doniczce, w zestawie mamy 6 tabliczek, na których można napisać nazwy hodowanych roślin i włożyć je do doniczek.
Tak, jak wszystkie produkty outdoorowe marki Smoby, domek ogrodnika posiada powłokę ANTI-UV chroniącą przed słońcem i przeciwdziałającą blaknięciu kolorów pod wpływem słońca.

Domek można rozbudować o akcesoria dodatkowe, aby jeszcze bardziej zwiększyć jego atrakcyjność i radość z zabawy! akcesoria dodatkowe

Charakterystyka produktu

Kat. wiekowa:
2+
Nr artykułu:
7600810405
Kod EAN:
3032168104051
Wymiary produktu:
128,5 x 132 x 135 cm
Wymiary opakowania:
120 x 50 x 92 cm
UV
Francja

Instrukcja

Pobierz

Filmy