DOMEK KUCHNIA SZEFA

Opis

Domek Kuchnia Szefa to idealne połączenie pełnowartościowej kuchni Smoby ze sklepem, dzięki czemu dzieci będą mogły otworzyć bar w przydomowym ogrodzie.

Na wyposażeniu domku znajdziemy wiele atrybutów prawdziwej kuchni takich jak: lodówka, piekarnik, kuchenka gazowa, zlew z kranem. Nie zabraknie elementów typowych dla baru jak: kasa fiskalna, czy półki do przechowywania produktów.

Dzieci mają do dyspozycji 38 akcesoriów, w tym: imitację żywności, deski kuchenne, tace, napoje, sztućce, przybory kuchenne, karty kredytowe/bilony, solniczki / pieprzniczki, sosjerki.

Jak przystało na prawdziwy przydomowy bar nie mogło zabraknąć 2 wyjmowanych tablic, na których codziennie można napisać nowe menu i godziny otwarcia!

Tak jak wszystkie produkty outdoorowe marki Smoby, Domek Kuchnia Szefa posiada powłokę ANTI-UV chroniącą przed słońcem i przeciwdziałającą blaknięciu kolorów pod wpływem słońca.

Domek można rozbudować o akcesoria dodatkowe, aby jeszcze bardziej zwiększyć jego atrakcyjność i radość z zabawy! akcesoria dodatkowe

Charakterystyka produktu

Kat. wiekowa:
2+
Nr artykułu:
7600810403
Kod EAN:
3032168104037
Wymiary produktu:
124,5x132x135,7 cm
Wymiary opakowania:
120x50x92 cm
UV
Francja

Instrukcja

Pobierz

Filmy